Fundraiser

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Brno - město, Okres Jihlava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní vyhledávání firemních sponzorů a dárců
• Příprava projektových žádostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Odpovědnou, důležitou a smysluplnou práci podporující nevidomé a zrakově postižené
• Flexibilní pracovní doba
• Spolupráci na HPP/DPP/IČO
• Fixní plat 8 – 10.000 Kč a procentuální ohodnocení dle úspěšnosti fundraisingu
• Kanceláře Praha/Jihlava/Brno, možnost spolupráce po celé ČR

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nevládní organizace, občanská sdružení

Naším klientem je obecně prospěšná nezisková organizace Tyflo ČR o. p. s., která poskytuje služby nevidomým a těžce zrakově postiženým občanům. Hlavním posláním organizace je učit lidi s tímto handicapem žít, pracovat a psychicky se vyrovnat s jejich postižením.

Do jejich týmu hledáme kandidáty na pozici Fundraiser.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
• Zkušenost s prací v neziskovém sektoru a ze spolupráce s médii výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3210147  Datum zveřejnění: 9.10.2017