Obchodní konzultant

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Akviziční činnost v oblasti obchodu s energiemi a energetickými službami
Oblast působení: průmyslové a výrobní podniky, nemocnice, školy, bytová družstva, atd.
Rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky
Aktivní monitoring obchodních příležitostí v daném regionu
Navazování a budování dlouhodobých vztahů s potencionálními zákazníky
Získávání podrobných informací a mapování trhu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naším klientem je významný poskytovatel komplexních energetických služeb, technologií a energetického poradenství pro střední a větší podniky. Do jejich týmu hledáme technicky zdatného kandidáta s obchodním duchem na pozici Obchodní konzultant.

Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení
Bonusy dle pracovních výsledků
Roční odměny
Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání
Možnost kariérního růstu
5 týdnů dovolené
Firemní benefity – flexi pass, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění.
Notebook, mobilní telefon, služební vůz i k soukromým účelům
Oblast působení: Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský kraj
Kancelář a zázemí v Kopřivnici
Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Poskytovatel komplexních energetických služeb, technologií a energetického poradenství pro střední a větší podniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
SŠ vzdělání – technické zaměření výhodou
Zkušenosti v oboru technického zařazení budov, teplárenství nebo energetiky
Obchodní zkušenosti výhodou
Znalost trhu v dané lokalitě výhodou
Řidičské oprávnění sk. B
Schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3211997  Datum zveřejnění: 11.10.2017