Java programátor

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• práce na speciálních projektech, např. vývoj systémů pro Policii ČR, systémů pro management asistenčních služeb nebo aplikací pro řízení sběru a distribuce dopravních informací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• pružná pracovní doba
• systém školení a vzdělávání
• možnost profesního a karierního růstu
• zajímavé finanční ohodnocení
• standardní zaměstnanecké výhody (stravenky, notebook, ...)
• využití nejmodernějších technologií
• příjemné pracovní prostředí
• mladý dynamický a přátelský kolektiv
• práce v atraktivní a dopravně dobře dostupné lokalitě Ostravy - Středu

Informace o náboru

Naším klientem je expandující softwarová společnost s řadou inovativních řešení v oblastech digitálního procesního managementu, mobilních informačních systémů a jejich integrace. Firma působí mezinárodně a plánuje pro své produkty další mezinárodní šíření. Do motivovaného, výkonného a přátelského týmu pracujícího v centru Ostravy hledáme šikovného Java programátora.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

softwarová společnost s řadou inovativních řešení v oblastech digitálního procesního managementu, mobilních informačních systémů a jejich integrace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme:
• Znalost Java na pokročilé úrovni
• Angličtina (minimálně na úrovni dokumentace)
Výhodou je, pokud budete znát:
• Obecný přehled, znalosti a použití / alespoň části z pojmů - HTTP, SSL, JAAS, XML, XHTML, CSS, XSD, J2EE, EJB, JPA, JSF, JSP, httpd, Subversion, Maven, Linux, Velocity, PostgreSQL, PostGIS, ESRI, MySQL, PHP, Bash, JNDI, AlertC, TPEG, AJAX, JMS, UML, SOAP, RDS-
• HTML + JavaScript
• J2EE
• Znalost SQL a databází
• UML (na úrovni čtení)
• Práce v prostředí Linux

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3226957  Datum zveřejnění: 27.10.2017