Stavbyvedoucí/vedoucí projektů

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení výstavby rodinné a bytové vybavenosti, průmyslových staveb, inženýrských sítí, staveb na vodních tocích
• Práce s projektovou dokumentací a s rozpočty
• Zajištění organizace staveniště a řízení provozu
• Řízení pracovního kolektivu
• Spolupráce se stavebními úřady a subdodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce ve stabilní společnosti preferujeme na HPP, v případně zájmu rovněž na dílčí projekty na IČO
• Místo výkonu práce: region Severomoravského kraje
• Auto, PC, telefon k dispozici
• Příspěvek na stravu formou stravenek
• Motivační systém nad rámec platového ohodnocení ve vazbě na jednotlivé projekty
• Nejedná se o sezónní práci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, společnost z oblasti stavebních prací hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí/vedoucí projektů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání stavebního zaměření
• Zkušenosti s řízením pracovního kolektivu
• Zkušenosti s výběrovými řízeními subdodavatelů
• Zkušenosti s inženýringem – výhodou
• ŘP sk. B
• Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3248355  Datum zveřejnění: 21.11.2017