Štukatér / Stěrkař

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Designové, luxusní interiérové povrchy, to bude Vaše práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP nebo IČO
• Výborné platové podmínky
• Dostatek kvalitní práce
• Zajímavé firemní benefity – služební automobil, pro mimopražské možnost ubytování
• A především zázemí a podporu stabilní, prosperující firmy rodinného typu, kde si váží kvalitní práce a kde má podání ruky váhu podepsané smlouvy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Designové, luxusní interiérové povrchy, to bude Vaše práce. Pro českou, prosperující společnost
hledáme spolehlivé, samostatné kolegy se smyslem pro detail a s praxí s hladítkem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Smysl pro detail, praxi s hladítkem
• Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování
• Ochotu pracovat i mimo Prahu
• Řidičský průkaz sk. B bude Vaší výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3258156  Datum zveřejnění: 1.12.2017