.NET developer

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme:
Vývojáře, kteří se orientují v návrhu aplikace, jsou komunikativní a zvyklí pracovat v týmu
Co bude náplní Vaší práce:
Jako .NET Developer budete spolupracovat na návrhu a vývoji projektu ekonomického systému Systém je stavěn na platformě .NET, využívá MVC a WPF, WCF, C#, MSSQL a ORACLE

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka pro Vás
• práce na zajímavém projektu s využitím moderních technologií
• podíl na návrhu aplikace
• agilní metodu vedení projektu
• podporu dalšího vzdělávání
• pracoviště v centru Prahy
• neformální firemní kulturu
• možnost částečného home office
• firemní benefity (stravenky, penzijní/životní pojištění, 5 týdnů dovolené...)
• zázemí a podporu stabilní a prosperující společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Naším klientem je česká společnost s 20-ti letou působností, zaměřující se na dvě základní oblasti: vývoj systémů především ekonomického charakteru a dodavatelské zpracování účetního výkaznictví

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

vývoj software

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké jsou Vaše předpoklady:
• WEB front-end (C#/MCV/JS)
.NET4,5+/C#/MCV/WebAPI
HTML/CSS/JS/TypeScript
nebo
• .NET back-end (C#/WCF/SQL)
.NET 4,5+/C#
WCF/WebAPI
SQL/ORM
• analytické myšlení
• komunikační schopnosti
• ochota učit se novým věcem a pracovat na sobě
• znalost Aj na úrovni čtení a psaní technické dokumentace
• výhodou bude orientace v účetních systémech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3270724  Datum zveřejnění: 19.12.2017