Analytik řídicích systémů – vhodné i pro absolventy!

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Okres Most, Okres Teplice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Pravidelné kontroly zařízení, zálohování uživatelských programů
• Diagnostika zařízení v poruše, odstraňování závad
• Opravy zařízení v dílně
• Jednoduché práce při investičních zakázkách, které realizuje naše společnost
• Účast na bezpečnostních a vzdělávacích školeních

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v mladém kolektivu na HPP, kde se můžete dál rozvíjet a mnohému naučit
• Dobré finanční ohodnocení s ohledem na znalosti a praxi, pravidelnou výplatu
• Firemní mobil i notebook jsou samozřejmostí
• Věrnostní odměny, 13. a 14. mzdu
• Příspěvky na důchodové připojištění
• Stravenky
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: okres Most a Teplice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro společnost z Mostu, která se zabývá návrhy, dodávkami, modernizací a servisem řídících systémů, hledáme šikovného kolegu na pozici Analytik řídicích systémů.
Hledáme takového kolegu, který ocení zázemí silné společnosti, zároveň dobrou firemní kulturu a individuální přístup. Jsme tým, který si zakládá na férovosti, dobrých vztazích a pracovní pohodě. Chcete se přidat? Tak se ozvěte!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Středoškolské odborné vzdělání elektrotechnického směru
• Praxi v oboru vítáme, pozice je ovšem vhodná i pro absolventy, vše Vás postupně naučíme
• Znalost práce na PC a MS Office
• Zájem o práci a chuť se učit novým věcem
• Řidičské oprávnění sk.B je výhodou stejně jako angličtina (základy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3303902  Datum zveřejnění: 6.2.2018