Obchodní zástupce pro farmacii

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků z řad praktických lékařů pro děti a lékáren
Péče o stávající klienty
Nabídka a představení produktů svěřeného portfolia
Zpracování a prezentace nabídek
Uzavírání transferových objednávek v lékárnách

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavé platové podmínky
Finanční bonusy závislé na plnění plánu
5 týdnů dovolené
Sick days
Zaškolení v medicínské a produktové problematice svěřeného portfolia
Středně velký dynamický pracovní kolektiv
Možnost osobního i profesního růstu
Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
Osobní vůz i k soukromému využití, telefon, notebook, ipad
Nástup 1.4.2018 / dohodou
Výkon práce: svěřený region ČR (Jihomoravský, Olomoucký)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost působícíh v oblasti farmacie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zdravotní

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ (zdravotnický směr výhodou)
Praxi v obchodní činnosti alespoň 3 roky
Zkušenosti z pozice obchodního zástupce v oblasti FMCG, kosmetika, OTC, zdravotnické prostředky nebo potravinové doplňky v lékárnách
Velmi dobré prodejní a komunikační dovednosti
Vysoké pracovní nasazení a zaměření na prodejní výsledky
ŘP skupiny B a ochotu intenzivně cestovat v rámci svěřeného regionu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3306032  Datum zveřejnění: 8.2.2018