Obchodní asistent/ka - Všechromy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Administrace obchodních případů (nákup-prodej)
• Komunikace se zákazníky a vedením firmy
• Interní evidence vozidel
• Fakturace, příjem/výdej hotovosti
• Spoluvytváření proklientské firemní kultury

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Zajímavé platové ohodnocení
• Firemní vůz i pro osobní účely
• Příspěvek na PHM
• Odměny dle výkonnosti
• Možnost přivýdělku o víkendu nebo přesčas
• Slevy na firemní služby a produkty
• Firemní akce
• Pracovní doba 8:30 – 17:00 hod.
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha - východ – Všechromy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Naším klientem je společnost, která se zabývá prodejem, pronájmem nákladních automobilů a návěsové techniky.
Do jejich týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní asistent/ka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ
• MS Office, dobrá PC gramotnost, (výhodou Abra Gen)
• Pečlivost a reprezentativní vystupování
• Řidičské oprávnění sk. B
• Anglický nebo německý jazyk
• Ochotu se učit a pracovat na sobě, aktivní loajální přístup
• Zkušenosti v administrativě, popř. podobnou pozicí výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3309393  Datum zveřejnění: 13.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 40000