Lékárník/lékárnice do nové lékárny

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
34000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chystáme se otevřít úplně novou rodinnou lékárnu. Chcete se na tom podílet? Bez vás to nezvládneme.

- konečně využijete léta dřiny na škole - budete dělat všechno, co k práci lékárníka patří
- budete mluvit s lidmi, pomáhat jim, radit jim a postaráte se, aby odcházeli s úsměvem na tváři
- budete se starat o zadávání cen zboží a kontrolovat expiraci
- využijete školní praxi v naší laboratoři
- zkrátka a jednoduše - budete mít lékárnu pod palcem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- za to vám dáme práci ve fajn rodinné lékárně MIMO obchodní centrum - nebude vás denně obklopovat stres lidí, co pobíhají a shánějí večeři, nebo dárky pro známé
- ohodnotíme vaší práci tak, jak si zasloužíte, plus ke každé třetí výplatě dostanete odměnu navíc
- rádi přivítáme absolventy, maminky na mateřské, či zkrátka kohokoliv, s kým si sedneme
- zařídíme spoustu nepeněžních benefitů
- pokud jste po škole, nebudeme očekávat, že všechno zvládnete hned - v klidu vás všechno naučíme a vysvětlíme
- pokud všechno klapne, budeme se vídat od května na Praze 9

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Nově otevíraná lékárna na Praze 9.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Farmacie, Farmaceutická fakulta

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- bez odpovídajícího VŠ vzdělání to nepůjde
- potřebujeme někoho, na koho se budeme moci spolehnout - přeci jen budete mít v rukou osudy lidí
- pokud rád/a mluvíte s lidmi a rozdal/a byste se pro ně, jste náš člověk
- no a pokud máte povědomí o SW Mediox a zvládnete se domluvit anglicky, určitě vám to zajistí body navíc

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3314627  Datum zveřejnění: 27.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 34000