Strojník energetických zařízení

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Mariánské Lázně, Karlovarský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24000-35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluha kotlů III. třídy na zemní plyn a mazut
- Obsluha kotle III. třídy na biomasu
- Obsluha dalších souvisejících zařízení a provozů (např. Turbíny, úpravny vody, palivové hospodářství)
- Drobné opravy pro zajištění plynulého provozu
- Administrativní práce související s denním provozem (např. Provozní záznamy)
- Účast na různých školeních

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní společnosti na HPP
- Příspěvek na stravenky
- Příplatky za nepřetržitý provoz, noční směny, svátky, víkendy
- Platové ohodnocení 24 000 – 35 000 Kč
- Další zaměstnanecké výhody (Vánoční odměny, příspěvek na dítě, příspěvek na stravování atd.)
- Nástup: ihned
- Místo výkonu práce: Mariánské Lázně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naším klientem je firma, která se zabývá podnikáním v energetice a teplárenství

Do jejich týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojník energetických zařízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3314997  Datum zveřejnění: 20.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000-35000