Strojník energetických zařízení

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 35 000 Kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Preventivní a běžná údržba plynových kotelen a výměníkových stanic
- Zjišťování a lokalizace závad a jejich odstraňování
- Účast na různých školeních

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní společnosti na HPP
- Možné zaučení na dané pozici (kromě elekro)
- Příspěvek na stravenky
- 5 týdnů dovolené
- 2 dny placeného volna
- Pracovní doba 37,5 hod./týdně (nepřetržitý provoz)
- Benefity a slevy u vybraných partnerů
- Šekové poukázky ve výši 8000 Kč/rok na kulturu, sport, zdraví, vzdělávání
- Další zaměstnanecké výhody
- Platové ohodnocení 20 000 – 35 000 Kč
- Nástup: ihned
- Místo výkonu práce: Praha 6

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naším klientem je firma, která se zabývá podnikáním v energetice a teplárenství

Do jejich týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Strojník energetických zařízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU nebo SŠ vzdělání ve strojním oboru (elektro výhodou, nikoliv podmínkou)
- Osvědčení na obsluhu NTL kotlů, plynových zařízení, tlakových nádob (možné zaškolení)
- Znalost dalších prací v údržbě výhodou
- Praxe v oboru 2 roky
- Vyhláška 50/78 Sb. (výhodou, nikoliv podmínkou)
- Základní znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3315101  Datum zveřejnění: 20.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 35 000 Kč.