Pracovník do stavební výroby

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Realizace staveb v KV kraji a někdy i mimo něj
• Perspektiva vedení spolupracovníků na stavbách

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Celoroční, zajímavou a dobře placenou práci na HPP
• Zázemí silné společnosti, dobré firemní klima
• Možnost profesního rozvoje i posun v kariéře
• Možnost stravování v podnikové jídelně
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: výchozí místo Vintířov, výjezdy v rámci Karlovarského kraje, popř. celé ČR

Informace o náboru

Hledáme kolegy, kteří ocení stabilitu, férové jednání, celoroční zaměstnání a pravidelnou výplatu. Pomůžeme s hledáním vhodného ubytování/bydlení pro vzdálenější kandidáty. Tak se ozvěte!
Kontaktní osoba: p. Havlan, mail: [email protected] nebo [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Firma LIAPOR se sídlem ve Vintířově u Chodova je významný a perspektivní výrobce špičkových stavebních materiálů a nyní hledá nové kolegy do stavební výroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU vzdělání v oboru zedník, tesař, ovšem není to podmínkou
• Praxi a zkušenosti vítáme, méně zkušené zaučíme
• Pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost
• Řidičský průkaz sk. B výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3318140  Datum zveřejnění: 23.2.2018