Řidič/řidička MKD

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení kamionu převážně pro přepravu zboží charakteru ADR (cisterna)
• Doprava zboží po EU, víceméně stálé trasy
• Nejsme autobusová doprava, nejezdíme od pondělí do pátku, přesto preferujeme, aby naši řidiči trávili víkendy doma

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP v perspektivní firmě s novými vozy
• Možnost nástupu ihned nebo dle domluvy a dokladů
• Mzda-nástup 20.000,- Kč + příplatky dle ZP, zvýšení základní mzdy po zkušební době (3 měsíce)
• Zahraniční diety v eurech - paušál 830,- Eur
• Příplatky za práci o víkendech - navýšení paušálu o 60,- Eur
• Příspěvek na penzijní připojištění 1000,- Kč nebo případně vyšší základní paušál zahraničních diet
• Jezdíme pouze dle AETR!! (žádné dvě karty, platíme jen jednu mzdu)
• Jsou možné i turnusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost, sídlící v Karlovarském kraji, která zajišťuje mezinárodní i vnitrostátní nákladní autodopravu včetně přepravy ADR, provozuje dva servisy nákladních vozidel a pneuservis, která disponuje moderní technikou a ještě k tomu všemu umí své řidiče dobře zaplatit, hledá nového kolegu nebo kolegyni.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Věk min. 21 let, ŘP skup. C+E, profesní průkaz, digitální kartu řidiče, průkaz ADR (tř. 3,5,6,8,9 cisterny) a psychotesty. V případě, že profesní, řidičský nebo ADR průkaz nemáte, umožníme Vám jeho získání. (více informací při osobním pohovoru)
• Vztah k automobilům a technice
• Základní znalost němčiny, případně angličtiny
• Časová flexibilita
• Zdravý selský rozum

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3319678  Datum zveřejnění: 27.3.2018