Farmaceutický reprezentant – volně prodejné léky

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
• Aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků z řad praktických lékařů pro děti a lékáren
• Péče o stávající klienty
• Nabídka a představení produktů svěřeného portfolia
• Zpracování a prezentace nabídek
• Uzavírání transferových objednávek v lékárnách

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Zajímavé platové podmínky
• Finanční bonusy závislé na plnění plánu
• 5 týdnů dovolené
• Sick days
• Zaškolení v medicínské a produktové problematice svěřeného portfolia
• Středně velký dynamický pracovní kolektiv
• Možnost osobního i profesního růstu
• Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• Osobní vůz i k soukromému využití, telefon, notebook, ipad
• Nástup 1.4.2018 / dohodou
• Oblast působení: svěřený region ČR - Ústecký kraj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zabývající se oblastí farmacie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

farmacie

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• SŠ (zdravotnický směr výhodou)
• Praxi v obchodní činnosti alespoň 3 roky
• Zkušenosti z pozice obchodního zástupce v oblasti FMCG, kosmetika, OTC, zdravotnické prostředky nebo potravinové doplňky
• Znalost lékárenského prostředí
• Velmi dobré prodejní a komunikační dovednosti
• Vysoké pracovní nasazení a zaměření na prodejní výsledky
• ŘP skupiny B a ochotu intenzivně cestovat v rámci svěřeného regionu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3322226  Datum zveřejnění: 28.2.2018