Kampaňový specialista - analytik

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Analýza klientských dat pro potřeby marketingu
• Práce s databázovým systémem SAS
• Návrhy jednotlivých kampaní na základě výstupů z analýz
• Agenda kompletního procesu schvalování konkrétních kampaní
• Komunikace s kolegy napříč úseky
• Implementace kampaní a inovací do stávajících procesů
• Odpovědnost za přípravu end-to-end kampaní, pravidel a nastaveného kampaňového procesu přes všechny kanály

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné a stabilní společnosti
• Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
• Odpovídající platové ohodnocení, včetně bonusových složek
• Flexibilní pracovní doba, možný home office
• Stravenky
• 5 týdnů dovolené, sick days
• Příspěvek na penzijní a životní pojištění
• Cafeterie
• Produktová zvýhodnění
• Příjemný kolektiv, firemní akce a teambuilding
• Nástup: ihned/dohodou
• Místo výkonu práce: Praha 4

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Naším klientem je „korporátní společnost rodinného typu“. Společnost Vám nabídne příjemné (takřka rodinné) pracovní prostředí, středně velký kolektiv a zázemí stabilní společnosti působící v oblasti bankovních služeb.

Do jejich týmu hledáme kreativní kandidáty a kandidátky na pozici Kampaňový specialista - analytik.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání v oboru ekonomie, financí nebo bankovnictví
• Praxe na obdobné pozici
• Znalost systému SAS
• Odborné znalosti a orientace v oboru bankovnictví/finance
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Pokročilá znalost programů MS Office
• Logické a analytické myšlení
• Prezentační dovednosti
• Schopnost efektivní práce s informacemi a následný reporting

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3323820  Datum zveřejnění: 1.3.2018