Ředitel/ka Marketingového oddělení

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení týmu marketingového oddělení (9 lidí)
- Zastřešení oblasti segment a produkt managementu, online marketingu, CRM, event marketingu, marketingové komunikace a analýzy
- Návrh a implementace marketingové strategie, nastavení plánů prodejů skrze marketingové kanály
- Identifikace a rozvoj nových produktů pro klienty
- Péče a rozvoj naší značky, firemní a CSR aktivity

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- Odpovídající platové ohodnocení
- Roční bonusy ve výši až 4,5 násobku hrubé mzdy
- Pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Home office
- Stravenky
- Služební automobil, mobilní telefon a notebook (i k osobním účelům)
- Sick Days
- Firemní akce
- Místo výkonu práce: Pardubice (možné dojíždění z Prahy)
- Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Naším klientem je společnost, která působí v oblasti financí.

Do jejich týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Ředitel/ka marketingového oddělení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Výborná znalost AJ (slovem i písmem)
- SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe v oblasti marketingu)
- Praxe v oblasti marketingu 3 roky podmínku
- Zkušenosti s vedením týmu
- Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3327162  Datum zveřejnění: 5.3.2018