Automechanik pro Renault až 42000,-

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

• opravovat auta! :) díky vám bude zákazník, který přijel s problémem, odjíždět bez něj
• budete mít pod palcem výdej náhradních dílů a kontrolovat, jestli všechny práce probíhají, jak mají

HLEDÁME PRÁVĚ VÁS, POKUD...

• máte alespoň výuční list z oboru a trochu té praxe
• auta a vše okolo nich vás zkrátka baví
• máte řidičský průkaz B (C je velká výhoda)
• rádi zapadnete do party stejných milovníků aut, jako jste sám

A CO VŠECHNO ZA TO NABÍZÍME?

• smlouvu na dobu neurčitou
• vaši práci dobře ohodnotíme
• můžete si u nás vylepšit vlastního mazlíka - dáme vám slevu na opravu i náhradní díly
• pokud si budete chtít rozšířit obzory, nabídneme vám spoustu kurzů a školení
• máte u nás možnost si zlepšit i jazyky
• zasportujete si kdekoliv s multisportkou
• budete součástí fajn party
• a pokud vše klapne, nastoupit můžete klidně ihned, servis máme na Praze 5

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je stabilní nadnárodní společnost, která je největším prodejcem vozů Renault a Dacia v České republice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B, C

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3332522  Datum zveřejnění: 11.3.2018