Pracovník úklidu toalet (m/ž)

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je zajištění úklidu toalet ve veřejných i neveřejných prostorách letiště, doplňování materiálu a hygienických potřeb. Práce v nepřetržitém provozu na denní/noční směny (6-18/18-6).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme spolupráci na HPP, 5 týdnů dovolené, pracovní oděv, stravování v závodní jídelně, zaměstnanecké parkování.
V případě zájmu volejte na tel. 776 470 333.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Naším klientem je provozovatel mezinárodního letiště, pro kterého hledáme kandidáty na pozici Pracovník úklidu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme plnoletost, ČTR, zodpovědnost a spolehlivost. Praxe na obdobné pozici vítána.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3345883  Datum zveřejnění: 27.3.2018