Obchodní ředitel - energetika, liniové stavby

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60000 - 120000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Organizace a vedení zakázkového/obchodního týmu pěti referentů
• Vedení obchodních případů (nabídky, smlouvy…)
• Strategické řízení, zajištění dostatečného množství zakázek a dohled nad jejich realizací
• Plná odpovědnost za realizované akce a ekonomické výsledky
• Úzká spolupráce s oddělením nákupu
• Pohyb za zakázkami v rámci celé ČR
• Hlavní kancelář aktuálně budována v Praze

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Tarifní mzda + nadtarif
• Roční odměny z podílu na zisku
• Podíl na hospodářských výsledcích
• Auto, telefon a mobilní kancelář
• Pružnou pracovní dobu
• Pracovní volno nad rámec zákoníku práce
• Kancelář v Praze, působnost po celé ČR
• Termín nástupu dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá liniovými stavbami v energetice, hledáme kandidáty na pozici obchodního ředitele.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi na obdobné pozici - liniové stavby v energetice
• Technické vzdělání a obchodního ducha
• Přehled v ekonomice velkých čísel (umět s tím pracovat)
• Technickou zdatnost v oblasti elektrotechniky - silnoproud
• Výbornou schopnost pracovat v Excelu (analytické nástroje, kontingenční tabulky…)
• Časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk. B a chuť cestovat po celé republice
• Fyzickou zdatnost
• Znalost trhu v oboru
• Schopnost dělat velká rozhodnutí s plnou odpovědností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3347455  Datum zveřejnění: 28.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60000 - 120000