Technický poradce servisních služeb a telematiky

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 60000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komunikace se smluvními servisními partnery a jejich podpora
• Komunikace s výrobcem
• Komunikace s velkými zákazníky, pomoc při řešení jejich potřeb, zejména v servisní oblasti
• Správa telematického portálu, jeho školení pro zákazníky
• Vyhodnocování informací
• Rozvoj servisních služeb v ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
• Motivující platové ohodnocení + roční odměna
• Spolupráci na HPP
• Mobilní telefon, PC
• 5 týdnů dovolené
• Firemní stravování
• Nástup možný ihned/dohodou
• Místo výkonu práce: Zápy (Brandýs nad Labem) – dostupnost výhradně autem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta působícího v oblasti importu návěsové a přívěsové techniky, hledáme kandidáta na pozici Technický poradce servisních služeb a telematiky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání, výhodou technického směru
• Komunikativní znalost německého jazyka
• Řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat
• Komunikativnost, týmová spolupráce
• Uživatelskou znalost PC
• Praxe na obdobné pozici výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3353569  Datum zveřejnění: 5.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 60000