Strojní konstruktér/technik specialista

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

• Řídit projekty, které jsou různorodé a zajímavé - nejedná se o sériovou výrobu, ale pestrou práci na zakázkách
• Budete se starat o návrh, vývoj a projektování hydraulických systémů
• Budete jednat se zákazníky a dodavateli a samozřejmě se členy týmu
• Postaráte se o výkresovou a technickou dokumentaci
• Zvládnete pohlídat hladký průběh práce, dodržení standardů, ISO procesů a bezpečnostních směrnic

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

• Práci na HPP
• Školení u největšího světového výrobce Parker Hannifin Corp
• Vaší práce si budeme vážit a umíme jí ohodnotit
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou
• Stravenky 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
• Firemní mobilní tarif i pro členy rodiny
• Další benefity ze sociálního fondu
• Zaměstnanecké akce
• Možnost nástupu ihned
• Místo výkonu práce – Chomutov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Kdo jsme?
Jsme společnost s mnohaletou tradicí. Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme hydraulické a pneumatické systémy. Jsme se své práci dobří a děláme jí rádi.
Hledáme nadšeného a schopného člověka, který se stane součástí našeho týmu, pomůže nám s konstrukcí systémů a realizací projektů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měli splňovat?

• SŠ či VŠ vzdělání ve strojním oboru
• Znát technické kreslení ve strojírenství a kovovýrobě a vyznat se v materiálu
• Znát oblast projektování a konstrukci hydraulických systémů
• Vědět zásady bezpečnosti práce a požární ochrany ve strojírenství a kovovýrobě
• Zvládnout práci s PC a projektování v systému CAD
• Umět anglicky - jazyk budete využívat při práci
• ŘP sk. B
• Ideálně mít praxi v oboru, ale cílevědomé zaměstnance rádi zaučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3362215  Datum zveřejnění: 15.4.2018