Designér interiérů (projektant)

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Ostrava-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme menší rodinná firma, milovníci interiérového designu, stylu a trendů. Vytváříme pro zákazníky útulnou domácnost, designové byty i podnikatelské prostředí, ve kterém se lidé cítí dobře. Takové je i naše pracoviště – příjemné, stylové a rodinné.
Naše práce nás baví a děláme jí rádi, díky čemuž se nám daří a hledáme posilu do týmu, nadšence do designu, který se postará o návrhy a realizace projektů.

Co u nás budete dělat?

• Denně převádět své tvůrčí nápady a představivost do reality
• Samostatně kreativně vymýšlet, navrhovat a projektovat interiéry a kuchyně pro zákazníky a poté dohlédnete na bezchybnou realizaci
• Budete se bavit s lidmi, vcítíte se do jejich očekávání a vytvoříte pro ně ideální a kreativní řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

• Práci na HPP
• Zajímavou a nestereotypní práci v tvůrčím prostředí
• Maximální seberealizace – můžete se vyjádřit a využít svou představivost
• Fajn pracovní prostředí a skvělou partu spolupracovníků – scházíme se i mimo práci, sportujeme, grilujeme

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

Jsme menší rodinná firma Bodinger, milovníci interiérového designu, stylu a trendů. Vytváříme pro zákazníky útulnou domácnost, designové byty i podnikatelské prostředí, ve kterém se lidé cítí dobře. Takové je i naše pracoviště – příjemné, stylové a rodinné.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme právě Vás, pokud…

• Jste nadšený! Žijete designem, máte plnou hlavu nápadů, v kreativním prostředí jste jako ryba ve vodě a zajímají Vás trendy
• Už jste se setkal s programem AUTOCAD či jeho verzí
• Máte SŠ či praxi v oboru – není podmínka, je důležité, abyste měl zájem se stále vzdělávat a posouvat dál
• Jste parťák do nepohody, který ocení rodinné prostředí a potáhne s námi za jeden provaz
• Zvládnete pracovat samostatně, nepotřebujete, aby nad Vámi někdo stál a hlídal Vás

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3365777  Datum zveřejnění: 18.4.2018