Medicínský reprezentant – Rx produkty

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Péče o stávající klienty z řad lékáren, praktických lékařů a specialistů – kardiologie, interní medicína, urologie
- Aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků
- Nabídka a prezentace produktů svěřeného portfolia
- Zpracování a prezentace nabídek
- Uzavírání transferových objednávek v lékárnách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- Zajímavé platové podmínky
- Finanční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Sick days
- Zaškolení v produktovém portfoliu
- Práci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti
- Možnost osobního i profesního růstu
- Osobní vůz i k soukromému využití, telefon, notebook
- Nástup možný ihned
- Výkon práce: Plzeňský kraj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta působícího v oblasti farmacie, hledáme vhodného kandidáta pro rozšíření pracovního týmu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxe na pozici medicínského reprezentanta v oblasti Rx produktů alespoň 2 roky
- SŠ/VŠ - zdravotnický směr
- Velmi dobré prodejní a komunikační dovednosti
- Ochotu učit se a rozvíjet své znalosti a dovednosti
- Vysoké pracovní nasazení
- ŘP skupiny B a ochotu intenzivně cestovat v rámci svěřené oblasti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3371645  Datum zveřejnění: 24.4.2018