Mzdový analytik

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Teplice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Analýza a vyhodnocování interních mzdových a personálních dat a informací
Navrhování strategických cílů a záměrů personální a mzdové politiky společnosti
Získávání dat a analýzy ceny práce na pracovním trhu
Příprava podkladů pro změny v motivační strategii a politice odměňování společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP v jednosměnném provozu
27 000,- nástupní mzda +13. a 14. plat
Prémie a odměny
Stravenky
Dovolená 5 týdnů
Vzdělávací kurzy
Příspěvek na penzijní připojištění
Sick days
Zaměstnanecké telefony – zvýhodněný skupinový tarif
Odměny při životních a pracovních výročí
Školné + placené pracovní volno při zvyšování kvalifikace
Sportovní akce, akce pro děti, vánoční setkání
Místo výkonu práce: Ústecký kraj, Teplice
Nástup možný ihned nebo dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost působící v oblasti výroby a dodávky pitné vody, odkanalizování a čištění odpadních vod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomické

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osvojení si práce s IS Target 2100 (nebo jeho znalost)
SŠ ekonomického směru
Praxe nejméně 5 let v oblasti mzdového účetnictví nebo v oblasti analýzy dat
Praktickou zkušenost se samostatným zpracováváním mezd
Znalost AJ (mírně pokročilá)
Pokročilá znalost MS Excel výhodou
Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3372130  Datum zveřejnění: 25.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27.000,-