Pracovník ekonomického oddělení

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Brno-venkov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Administrativní podpora ekonomického oddělení
- Koordinace mezi jednotlivými odděleními ve společnosti
- Správa interní databáze z pohledu ekonomického oddělení
- Získání zkušeností ze všech pozic v ekonomickém oddělení (např. fakturace, controlling, pohledávkový management)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP (možnost i zkráceného úvazku)
- Odpovídající platové ohodnocení
- Stravenky
- Kafetérii
- Sickdays
- Mobilní telefon, notebook
- Firemní akce
- Vzdělávací kurzy a školení
- Pracovní dobu 7:30 – 16:30 (po - čt), 7:30 –14:00 (pá)
- Nástup možný ihned
- Místo výkonu práce: Popůvky u Brna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Naším klientem je firma, která působí v oblasti stavebnictví, do jejich týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici pracovníka ekonomického oddělení. Pozice je vhodná i pro absolventy ekonomické školy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vzdělání či praxi v ekonomickém oboru
- Znalost účetní a daňové legislativy
- Pokročilou znalost MS Office (Word, Outlook, Excel)
- Středně pokročilou znalost anglického jazyka
- Středně pokročilou znalost německého jazyka
- Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3374065  Datum zveřejnění: 26.4.2018