Účetní/office support

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení účetnictví menší firmy
• Vystavování faktur
• Účtování o všech účetních případech účetní jednotky
• Vedení skladové evidence, inventurní soupisy, mzdového účetnictví a zpracovaní mezd
• Vedení pokladny, spolupráci s bankou
• DPH, kontrolní hlášení
• Měsíční uzávěrky, roční uzávěrku, včetně podkladů pro daňové přiznání
• Režijní účetnictví, důsledná alokace nákladů společnosti
• Zajišťování administrativního fungování sídla společnosti
• Reporting a analýzy pro majitele společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou a různorodou práci, poskytující prostředí pro tvorbu a kreativitu
• Malý a přátelský kolektiv
• Příjemné prostředí v centru Prahy a dosahu MHD
• Pracovní doba: 8:00 – 16:30 hod.
• Platové ohodnocení: 40 000 – 50 000 Kč
• Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Baví Vás účetnictví a chcete mít přitom rozmanitou práci? Chcete se dále rozvíjet a být kreativní?

Hledáme právě Vás!

Naším klientem je česká společnost působící na trhu více než 20 let, zabývající se prodejem osiv. Do jejich týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní/office support.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenosti s vedením účetnictví min. 2 roky
• Organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení
• Znalost účetního programu, nejlépe DUEL
• Uživatelská znalost MS OFFICE, Internet, jiné programy výhodou
• Znalost AJ nebo NJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3379221  Datum zveřejnění: 3.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 50 000