Odborný prodejce vozů Citroën – vhodné pro absolventy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Mnichovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní prodej vozů
• Akviziční činnost a komunikaci s klienty
• Tvorbu cenových nabídek, uzavírání smluv
• Přípravu a předávání nových vozů
• Poprodejní péči o zákazníky
• Komunikaci s mechaniky a jejich koordinaci
• Administrativu spojenou s chodem autosalonu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní a perspektivní zaměstnání na HPP v moderním prostředí
• Přátelský kolektiv
• Pravidelná školení a možnost sebevzdělání
• Platové ohodnocení dle zkušeností – 25 000 – 50 000 Kč
• Nástup možný ihned/dohodou
• Místo výkonu práce: Mnichovice u Prahy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jste milovník aut a chcete se věnovat obchodu? Rád přijímáte nové výzvy a jste akční?

Hledáme právě nás!

Naším klientem je největší autosalon Citroënu. Do jejich týmu hledáme mladé a nadšené kandidáty na pozici Odborný prodejce vozů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
• Řidičský průkaz sk. B
• Dobrou znalost MS Office
• Aktivní přístup a vstřícnou povahu
• Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti
• Zkušenost s prodejem vozů výhodou, technická znalost automobilů vítána
• Anglický nebo německý jazyk výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3380326  Datum zveřejnění: 4.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 50 000