Designérská firma hledá vývojového technika

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35000,- plus prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máme rádi designové, krásné a zároveň funkční věci. Proto vytváříme nábytek a městský mobiliář, který má šmrnc a nápad.
Naše práce nás baví a děláme jí rádi, díky čemuž se nám daří a hledáme posilu do týmu.
Pokud se chcete pohybovat v kreativním prostředí, učit se stále něco nového a rozšiřovat si obzory, pojďte to zkusit s námi. Hledáme člověka, který bude mít pod palcem různorodé projekty a pomůže nám s vývojem produktů.

Co u nás budete dělat?

• Samostatně povedete projekty a budete se spolupodílet na vývoji nábytku a mobiliáře
• Příjdete do styku se zajímavými a schopnými lidmi - designéry, konstruktéry, rozpočtáři, i klienty
• Uvítáme Vaše nápady a návrhy, jak produkty zlepšit

Hledáme právě Vás, pokud...

• Máte vzdělání technického, strojírenského či stavebního směru, popř. delší zkušenost v těchto oborech
• Jste zdravě sebevědomá osobnost se zkušenostmi či dispozicemi k vedení projektů
• Domluvíte se anglicky – jsme nadnárodní firma a často budete komunikovat se zahraničními partnery
• Vlastníte ŘP. sk. B

Co Vám za to nabízíme?

• Práci v moderní společnosti, kde si stále budete rozšiřovat obzory a Vaše názory budou ceněny
• Nástupní plat 30-35 000,- plus prémie
• Pracovní dobu, kterou si můžete přizpůsobit dle svých představ
• Benefity – telefon, příspěvek na stravování
• Možnost nástupu ihned
• Kanceláře máme v Bílovicích u Uherského Hradiště

Budeme rádi, když nám zašlete své CV a více probereme po telefonu :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3384113  Datum zveřejnění: 9.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000,- plus prémie