Obchodník s nemovitostmi

KANDIDÁTI s.r.o.

Liberecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo jsme?
Zaběhnutá realitní kancelář s mnoha lety zkušeností za sebou, rozsáhlou klientelou, zkušenými mentory a fajn přátelským prostředím.
Do našeho týmu hledáme posilu, zapáleného člověka s obchodním duchem, kterého baví nové výzvy rád komunikuje s lidmi.

Co bude náplní Vaší práce?

• Budete vyhledávat nové obchodní příležitosti a jednat s kupujícími i prodávajícími
• Připravíte nemovitost k prodeji – kreativním návrhům se nebráníme
• Dohlédnete na uzavření smluv a celý převod nemovitosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

• Práci na HPP či IČO
• Plat záleží na výkonu, min. však okolo 30 000,-, horní mez není
• Volnou pracovní dobu – rozvržení je na Vás
• Přispějeme Vám na vůz z operativního leasingu
• Dostanete výhodný mobilní tarif
• Budete mít k dispozici vlastního zkušeného mentora
• Budete mít možnost se účastnit celorepublikových setkání makléřů a stále se učit
• Máme zajímavý motivační systém soutěží o různé ceny
• Možnost nástupu ihned
• Pracovat budete převážně v terénu, kanceláře máme v Praze, Brandýse, Liberci a Kralupech nad Vltavou

Informace o náboru

Ozvěte se nám a vše s Vámi rádi probereme po telefonu či při osobním setkání :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Zaběhnutá realitní kancelář s mnoha lety zkušeností za sebou, rozsáhlou klientelou a zkušenými mentory a fajn přátelským prostředím.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co k Vám k tomu pomůže?

• SŠ s maturitou
• Řidičský průkaz sk. B
• Aktivní přístup a reprezentativní vystupování
• Výhodou je praxe v obchodní činnosti, ale zapáleným uchazečům rádi pomůžeme
• Znalost Aj nebo Nj je velké plus

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3385892  Datum zveřejnění: 10.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 50 000,-