Obchodní zástupce - zemědělství region jižní Čechy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme úspěšná společnost s dlouholetou tradicí v prodeji osiv různých druhů.
Pomáháme zemědělcům vybrat tu nejlepší možnou variantu pro jejich účely.
Momentálně rozšiřujeme tým a hledáme do našich řad OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, kteří by se rádi stali součástí úspěšné firmy a využili své znalosti ze zemědělství.

Co bude náplní Vaší práce?
• Nabízení a prodej osiv ve svěřeném regionu
• Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových
• Prezentace firmy v rámci seminářů a polních dnů
• Plánování a organizace odrůdových pokusů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za to nabízíme?
• Nestereotypní práci na HPP v zázemí stabilní společnosti
• Vlastní rozvržení pracovní doby, meetingy v kanceláři jen 1x za měsíc
• Možnost posouvat se dál a osobně i profesně růst
• Služební automobil i k soukromým účelům
• Telefon a notebook
• Další zajímavé benefity
• Region Středních Čech

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete svůj životopis a detaily probereme po telefonu :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl splňovat?
• Mít SŠ či VŠ v oboru, případně praxi
• Orientovat se v zemědělském prostředí
• Mít obchodní talent, být komunikativní a mít vyjednávací schopnosti
• ŘP sk. B a být ochotný při práci cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3399201  Datum zveřejnění: 23.5.2018