Analytik řídicích systémů – vhodné pro absolventy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Most, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Pravidelnou kontrolu zařízení, zálohování uživatelských programů
• Diagnostiku zařízení v poruše, odstraňování závad
• Opravy zařízení v dílně
• Jednoduché práce při investičních zakázkách
• Účast na bezpečnostních a vzdělávacích školeních

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP v mladém kolektivu
• Dobré finanční ohodnocení s ohledem na znalosti a praxi
• Možnost seberozvoje a seberealizace
• Mobil, notebook
• Stravenky
• Příspěvky na důchodové připojištění
• Věrnostní odměny, 13. a 14. plat
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: převážně okres Most a Teplice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Věnujete se údržbě PLC systémů nebo jste čerstvým maturantem v elektrotechnice?

Hledáme právě Vás!

Pro společnost zabývající se návrhy, dodávkami, modernizací a servisem řídících systémů se sídlem v Mostu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Analytik řídicích systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Středoškolské odborné vzdělání elektrotechnického směru
• Praxe v oboru vítána, pozice vhodná i pro absolventy
• Základní pasivní angličtina
• Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič
• Znalost práce na PC a MS Office
• Ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3400688  Datum zveřejnění: 25.5.2018