Obchodník pro oblast IT až 70000,-

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vyhledávání nových obchodních příležitostí, ale i péče o stávající klienty
• Vytvářet nabídky pro klienty (s podporou týmu)
• Vaší cílovou skupinou budou služby a produkty pro střední a velké firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP nebo IČO
• Fixní platové ohodnocení + neomezené bonusy
• Klouzavá pracovní doba
• Home Office
• Auto, mobil, PC - vše i k soukromému využití
• Individuální přístup malé firmy „rodinného typu“
• Zázemí v kanceláři společnosti
• Místo výkonu práce: Praha 9 – Libeň
• Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Máte zkušenosti v oblasti IT? Umíte prodávat a chcete si čas organizovat sám? Tak hledáme právě Vás.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti IT - od technické podpory přes správu systémů, outsourcing a dodávku HW a SW, až po školení a konzultace. Hledáme kandidáty na pozici Obchodník.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi v oblasti IT nebo telekomunikace a obchodu výhodou
• Řidičské oprávnění sk.B
• Požadujeme u zaslaného CV i reprezentativní fotografii
• Výhodou je znalost anglického jazyka (pro čtení technické dokumentace a odborná školení)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3406168  Datum zveřejnění: 31.5.2018