Junior nákupčí do mezinárodní společnosti

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Horní Počernice, Praha 20, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyznáte se v oblasti chemie či potravinářství? Komunikujete rád/a s lidmi a práce s počítačem Vám není cizí?
Zabýváme se distribucí chemikálií a potravinářských aditiv. Jsme jedničkou na trhu, máme za sebou úspěšný rok a mnoho výzev před sebou. Náš tým se stále rozrůstá, a proto hledáme dalšího člena týmu – člověka, který se postará o podporu nákupního oddělení.

Co bude náplní Vaší práce?
• Budete se starat o objednávky a zpracování nákladů
• Budete komunikovat s kolegy napříč nákupním oddělením a také s dodavateli
• Zajistíte administrativní činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
• Práci na HPP ve stabilní, úspěšné společnosti
• Plat, který bude odpovídat Vašemu vzdělání, zkušenostem a nasazení
• Pracovní dobu, kterou si budete moci přizpůsobit dle sebe
• Benefity, jako 5 týdnů dovolené, multisportku, stravenky atd.
• Nástup možný ihned, nebo dle domluvy
• Místo výkonu práce – Horní Počernice

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis a detaily probereme po telefonu, či při osobním setkání :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a splňovat?
• Mít odpovídající vzdělání (chemie, potravinářství, farmacie)
• Mít praxi v administrativě či logistice
• Domluvit se anglicky – jazyk budete často využívat při práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3422280  Datum zveřejnění: 15.6.2018