Marketingový specialista do centra Prahy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.08.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s marketingem a už vás nebaví se zodpovídat šéfovi a být pořád pod dohledem?
U nás si práci budete organizovat samostatně, dáme Vám volnou ruku v přípravě kampaní a oceníme Vaši kreativitu.
Prodáváme zemědělská osiva, jsme ve své práci dobří a děláme jí dlouho. Hledáme člověka, který nám pomůže o tom dát vědět světu.

Co u nás budete dělat?
• Povedete marketingové kampaně od A do Z, od prvního nápadu po realizaci
• Postaráte se, aby náš Instagram, Twitter a FB stránky vypadaly dobře
• Budete mít pod palcem organizaci eventů
• Sestavíte marketingový plán, rozpočet a poté dohlédnete na plnění
• Budete stále v kontaktu s grafikem a s ním budete tvořit katalogy a inzerci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za to nabízíme?
• Práci, kde budete moci využít své nápady a kreativitu, jak jste vždy chtěli
• Zázemí menší, ale stabilní společnosti, kde vždy panuje pozitivní atmosféra
• Služební auto
• Notebook, mobil
• Týden dovolené navíc
• Sídlo v centru Prahy se skvělou dostupností
• Pozvolné zaškolení, abyste se v klidu a bez stresu naučili, jak to u nás chodí
• Termín nástupu 1.8., nebo dle domluvy

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis a detaily probereme po telefonu, či při osobním setkání :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a splňovat?
• Mít několikaletou praxi v marketingu
• V prostředí MS Office byste měl/a být jako ryba ve vodě
• Pokud se vyznáte v zemědělství/osivech, bude to velikou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3433950  Datum zveřejnění: 28.6.2018