Coordinator in company with English language

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 55 000 Kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Administrativní podpora celé firmy (fakturace, agenda spojená s bankou, kontrola plateb, evidence nových a stávajících zákazníků, smluvní dokumentace, spolupráce s obchodními zástupci atd.)
- Pravidelné zasílání obchodního reportingu v anglickém jazyce do zahraničí
- Spolupráce s různými odděleními ve firmě (management, obchodní oddělení, IT, marketing)
- Veškerá administrativa spojená s prodejem
- Podpora obchodního týmu s cílem maximalizovat jeho výkon

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- 30.000 až 55.000 Kč
- 13. plat
- Stravenky
- Mobilní telefon i k osobním účelům
- 5 týdnů dovolené
- Nástup: od září až října 2018
- Místo výkonu práce: Praha 9

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáme schopného pracovníka/ci na pozici koordinátora/ky do obchodní společnosti působící více než 20 let na českém trhu. Naše společnost je součástí mezinárodního koncernu zabývající se podnikáním v oblasti potravin a gastronomie. Hledáme člověka, který bude administrativní podporou pro celou firmu a zároveň má znalosti v oblasti obchodního reportingu, účetnictví a IT.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe v obchodním - ekonomickém nebo IT oboru
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Velmi dobrá úroveň AJ (slovem i písmem)
- Minimálně 3 roky praxe na obdobné administrativní pozici
- Velmi dobré znalosti z oblasti výpočetní techniky a práce na PC (MS Office)
- Teamový hráč s vysokým pracovním nasazením a analytickým myšlením,
- Schopnost samostatné práce i schopnost vedení projektů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3434085  Datum zveřejnění: 28.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 55 000 Kč.