Projektant do atelieru v centru Prahy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte projektovat a chcete, aby se Vaše práce promítla na reprezentativních stavbách po celé republice i v zahraničí? Chcete se vyhnout stereotypu a pracovat na zajímavých projektech, které Vás budou bavit?
Zabýváme se celým spektrem druhů staveb od velkých vzdělávacích a zdravotnických budov až po interiéry bytů a veřejných staveb.
Děláme svou práci dobře a stále rosteme. Proto hledáme do týmu dalšího člena – zkušeného inženýra či zapáleného absolventa, který nám pomůže s projektováním budoucích staveb.

Jaká bude náplň Vaší práce?
• V ateliéru budete tvořit projektovou dokumentaci ve všech stupních
• Budete v kontaktu s partnery ve výstavbě
• Nad stavbou poté budete mít dohled a ujistíte se, že vše probíhá dle plánu

Zašlete nám svůj životopis a detaily probereme po telefonu, nebo při osobním setkání :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
• Práci v ateliéru v centru Prahy se skvělou dostupností
• Spolupráci na IČO, ale je možný i HPP
• Možnost se realizovat na různých zajímavých projektech
• Odměny navíc za odvedenou práci
• Benefity jako počítač, stravenky a auto pro služební účely
• Vaší práce si budeme vážit a finančně jí ohodnotíme dle Vašich zkušeností
• Nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám k tomu pomůže?
• Vzdělání v oboru pozemní stavby/architektura/stavitelství
• Znalost prostředí Archicad a AutoCAD
• Praxi v oboru oceníme a uvítáme, ale uplatnění najdeme i pro absolventy
• Řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3452970  Datum zveřejnění: 19.7.2018