Řidič C+ E

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Kolín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přeprava zboží (i pod řízenou teplotou) po Evropě (Holandsko, Belgie, Itálie ale i vnitro…)
Nakládání a vykládání vozů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Platové ohodnocení až 45000,-
Dostanete nový vůz značky DAF (obměna za nový každé 3 roky)
Zázemí v Kolíně v sídle společnosti – šatny, sprchy...
Tankování v areálu, za výhodné ceny i pro vlastní potřebu
HPP na dobu neurčitou
Moderní zázemí a práci ve stabilní společnosti, která se svými zaměstnanci jedná férově
Firemní půjčky
Nástup možný ihned

Informace o náboru

Poskytujeme dopravu zboží do zemí Evropy a zajišťujeme překládku a skladování zboží v našem areálu. Používáme pouze nové tahače značky DAF. Právě rozšiřujeme náš tým o další řidiče.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Poskytujeme dopravu zboží do zemí Evropy a zajišťujeme překládku a skladování zboží v našem areálu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Mít řidičské oprávnění C+E
Platné psychotesty
Profesní průkaz a kartu řidiče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3455843  Datum zveřejnění: 24.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000,-