Operátor zařízení – bez praxe, 26 000,-

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
26000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Myslíme si, že je důležité vážit si zaměstnanců, pečovat o ně a oceňovat jejich práci. Vidíš to stejně? Baví Tě práce se stroji a hledáš práci se stabilní mzdou a férovými podmínkami? Pak jsi ideální člověk pro nás a my ta pravá firma pro Tebe.
Zabýváme se kovovýrobou a zpracováním kovů různými způsoby a momentálně hledáme člověka, který si rozumí se stroji a pomůže nám ve výrobě.
Přidej se k nám do týmu, staň se součástí fajn kolektivu a rozvíjej se u jedničky v oboru.

Co u nás budeš dělat?
• Budeš mít pod palcem stroje a zařízení
• Vše Tě samozřejmě v klidu naučíme, dokud si prací nebudeš jistý

Co bys měl splňovat?
• Mít alespoň výuční list
• Být zodpovědný a mít chuť do práce – vše ostatní už zvládneme naučit :)

Co Ti za to nabízíme?
• Práci na HPP v nepřetržitém provozu
• Stabilní plat 26 000,-
• Pohodový kolektiv lidí, kteří se umí navzájem podržet
• Kvalitní zázemí pro všechny zaměstnance
• Příspěvek na pojištění
• Různé další zaměstnanecké benefity
• Místo výkonu práce: Pardubice – Černá za Bory

Zašli nám svůj životopis a detaily probereme po telefonu, nebo při osobním setkání přímo u nás ve firmě :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3460965  Datum zveřejnění: 31.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26000,-