Pracovník indukce – bez praxe, 26 000,-

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
26000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Myslíme si, že je důležité vážit si zaměstnanců, pečovat o ně a oceňovat jejich práci. Vidíš to stejně? Baví Tě práce se stroji a hledáš práci se stabilní mzdou a férovými podmínkami? Pak jsi ideální člověk pro nás a my ta pravá firma pro Tebe.
Zabýváme se kovovýrobou a zpracováním kovů různými způsoby a momentálně hledáme člověka, který si rozumí se stroji a pomůže nám ve výrobě.
Přidej se k nám do týmu, staň se součástí fajn kolektivu a rozvíjej se u jedničky v oboru.

Co u nás budeš dělat?
• Budeš mít pod palcem indukční zařízení
• Vše Tě samozřejmě v klidu naučíme, dokud si prací nebudeš jistý

Co bys měl splňovat?
• Mít alespoň výuční list
• Měl bys zvládnout číst výkresovou dokumentaci
• Být zodpovědný a mít chuť do práce – vše ostatní už zvládneme naučit :)

Co Ti za to nabízíme?
• Práci na HPP ve dvousměnném provozu
• Stabilní plat 26 000,-
• Pohodový kolektiv lidí, kteří se umí navzájem podržet
• Kvalitní zázemí pro všechny zaměstnance
• Příspěvek na pojištění
• Různé další zaměstnanecké benefity
• Místo výkonu práce: Pardubice – Černá za Bory

Zašli nám svůj životopis a detaily probereme po telefonu, nebo při osobním setkání přímo u nás ve firmě :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3460968  Datum zveřejnění: 31.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26000,-