Nákupčí pro stanice s alternativními palivy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 - 40 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fandíme pokroku, věříme v lepší a ekologičtější budoucnost, a proto děláme to, co děláme. Budujeme stanice na alternativní paliva – CNG, LPG a Bioplyn. Šetříme jak životní prostředí, tak peníze řidičům. Naše práce má smysl, zakázek máme více a více a do budoucna očekáváme stále větší růst, proto hledáme do týmu dalšího člena – nákupčího, který bude mít pod palcem přípravu výstavby nových stanic.

Jak bude vypadat Vaše práce?
• Budete mít na starost přípravu zakázek – naplánujete je, postaráte se, aby byl nakoupený všechen materiál a díly, budete vybírat dodavatele a komunikovat s nimi a pohlídáte skladové zásoby

Těšíme se na Váš životopis a případné osobní setkání :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč se Vám u nás bude líbit?
• Nabízíme plat 25 – 40 000,- s možností dalšího navyšování
• Typ úvazku rádi probereme a najdeme nejlepší řešení
• U nás se posunete dál – jsme moderní společnost, baví nás moderní technologie, rozhodně u nás „nezakrníte“ a budete se mít pořád co učit
• Budete pracovat na různorodých a zajímavých projektech po celé republice
• Dáme Vám mobil, PC, stravenky
• Po zapracování dostanete služební auto
• V neposlední řadě Vám nabízíme možnost stát se součástí týmu profesionálů s velmi dobrým jménem na trhu a slibnou budoucností před sebou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a splňovat, abychom si mohli plácnout?
• Mít alespoň SŠ technického zaměření
• Orientovat se v technologických stavbách a mít zájem o moderní technologie – být zkrátka „pokrokový“ člověk, co se rád učí nové věci
• Mluvit dobře anglicky – dodavatelé nejsou vždy Češi
• Být aktivní řidič – u nás budete i jezdit po projektech, ne jen sedět v kanceláři

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3470870  Datum zveřejnění: 15.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 - 40 000,-