Asistent/Asistentka na HPP nebo na zkrácený úvazek

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Administrativní práce v kanceláři
Příjem a vyřízení poptávek a objednávek
Telefonní a emailová komunikace s klienty
Evidence pošty, zasílání certifikátů a prohlášení
Příjem zboží, odesílání balíků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Uvítáme široké spektrum kandidátů od čerstvých absolventů přes maminky na/po mateřské až po zkušené uchazeče.
Práce na HPP nebo zkrácený úvazek (vše na dohodě)
Odpovídající platové ohodnocení 22.000,-
Malý kolektiv s přátelským a individuálním přístupem
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní dobu
Výuku anglického jazyka (i pro rodinné příslušníky)
Příspěvek na ŽP/PP
Místo práce: Praha Prosek (v klidné části - ulice Litvínovská)
Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Informace o náboru

Pro našeho klienta působícího v oblasti pro výživu a chov zvířat hledáme šikovného kandidáta nebo kandidátku na pozici Asistent/Asistentka. Uvítáme široké spektrum kandidátů od čerstvých absolventů, přes maminky na/po mateřské, až po zkušenější uchazeče.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Klient působícího v oblasti pro výživu a chov zvířat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ vzdělání ukončené maturitou
Praxe v a administrativní činnosti výhodou (nikoliv podmínkou)
Znalost práce MS Office – Word, Excell
Znalost jakéhokoliv účetního programu
Anglický jazyk výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3479728  Datum zveřejnění: 27.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000,-