Zedník 24 – 30 000,-, ubytování, po roce příspěvek 30 000,-

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24 - 30 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás manuální práce a hledáte pohodové, stabilní zaměstnání v Praze?
Pak se neváhejte ozvat.
Stavíme převážně mosty, děláme železobetonové konstrukce a hledáme další posilu do týmu.

Co bude náplní Vaší práce?
• Hledáme "Ferdu Mravence" - šikovného člověka, co se nebojí jakékoliv práce, od zednické, po tesařskou a další manuální činnost

Ozvěte se a rádi s Vámi probereme detaily :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
• HPP za 150/hod. + měsíční příplatky + roční bonusy, náborový příspěvek 30 000,- po roce práce, příspěvek na dovolenou 5000,-
• Možnost zařízení ubytování pro mimopražské zaměstnance
• Jistou práci ve stabilní společnosti, férové jednání
• Stravenky
• Příspěvek na dovolenou
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce – Praha a Středočeský kraj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl splňovat?
• Být fyzicky zdatný a mít zkušenosti s manuální prací
• Vlastnit řidičský průkaz B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3481538  Datum zveřejnění: 30.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 - 30 000,-