Vedoucí technického oddělení, nástupní plat 35 000,-

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35 - 40 000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte VŠ technického zaměření, praxi v oboru a hledáte vedoucí pozici s využitím svých zkušeností?
Společnost, která vyrábí měřicí zařízení pro měření extrémních teplot, hledá do svého veselého týmu zkušené techniky na pozici Vedoucího technického oddělení.

Co bude náplní Vaší práce?
• Vývoj a konstrukce výrobků a zařízení společnosti
• Povedete svůj menší tým
• Budete spolupracovat s dodavateli a odběrateli

Budeme se těšit na Váš životopis a další spolupráci :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za to nabízíme?
• Práci na HPP s pružnou pracovní dobou
• Nástupní plat 35 000,- se zvyšováním po zkušební době
• 25 dní dovolené
• Příspěvky na vzdělávání
• Služební vůz po zapracování
• Příspěvek na životní či penzijní pojištění
• Možnost nástupu ihned či dle domluvy
• Místo výkonu práce - Kladno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám k tomu pomůže?
• VŠ technického zaměření
• Praxe na obdobné pozici
• Dobrá znalost anglického jazyka – využijete jej v psané i mluvené formě
• Řidičský průkaz
• Orientace v technických oborech a chuť se dál vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3489674  Datum zveřejnění: 11.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 - 40 000,-