Office koordinátor/ka - s AJ

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 55 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Administrativní podpora celé firmy (faktury, agenda spojená s bankou, evidence nových a stávajících zákazníků, spolupráce s prodejci atd.)
- Pravidelné zasílání reportů v anglickém jazyce do zahraničí
- Spolupráce s různými odděleními ve firmě (marketing, management, IT a obchod)
- Spolupráce s obchodními zástupci ve firmě
- IT podpora v kanceláři
- Kontrola skladových zásob a výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- 30. 000 – 55. 000 Kč.
- 5 týdnů dovolené
- 13. Plat
- Stravenky
- Mobilní telefon i k osobním účelům
- Profesní růst na vedoucí pozici
- Nástup: listopad 2018
- Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáme šikovného office koordinátora s potenciálem růstu na vedoucí pozici do velké, nadnárodní společnosti zabývající se podnikáním v oblasti gastronomie a potravin. Hledáme člověka, který se nebojí být administrativní podporou pro celou firmu a zároveň člověka, co se orientuje a zajímá o IT oblast.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Minimálně středoškolské vzdělání - nejlépe v ekonomickém nebo IT oboru
- Praxe v IT a obchodu
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Velmi dobrá úroveň AJ (slovem i písmem)
- Praxe na obdobné administrativní pozici
- Velmi dobré znalosti práce na PC (znalost ECDL a ERP výhodou)
- Potenciál k vedení týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3505000  Datum zveřejnění: 1.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 55 000 Kč