Mechanik/elektronik - až 50.000,-

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Bělá pod Bezdězem, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starost?
• Montážní a demontážní práce na elektronických instalacích
• Kontroly a opravy výrobních strojů a zařízení
• Odstraňování vzniklých závad na elektronických a energetických zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
• Stabilní práci na HPP
• Mzdové ohodnocení 35.000 – 50.000 Kč
• Možnost kariérního postupu a dalšího vzdělávání
• Penzijní připojištění
• Závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvky na kulturní a sportovní akce
• Motivační finanční ohodnocení a jiné příplatky, bonusy, odměny
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Bělá pod Bezdězem – dobrá dopravní dostupnost

Budeme se těšit na Váš životopis a případné setkání, kde probereme detaily :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Právě jste dokončili vzdělání technického směru? Hledáte práci v oboru? Potřebujete nabrat pracovní zkušenosti? Pak tu máme nabídku přímo pro Vás.

Zabýváme se výrobou kovových dílů pro automobilový průmysl a nyní hledáme dalšího člena do týmu – mechanika/elektronika.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
• SOU/SŠ technického směru
• Vyhlášku 50 § 6
• Základy řízení S7 – Siemens, robotiky, základní znalosti pneumatiky a hydrauliky
• Manuální zručnost a pečlivost
• Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3505129  Datum zveřejnění: 1.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 50 000