Obchodní zástupce v oblasti gastronomie

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 Kč fix + výkonová složka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení obchodního jednání v rámci svěřené lokality (Plzeňský, Jihočeský a Karlovarský kraj)
- Koordinace a plánování obchodní činnosti
- Jednání se stávajícími klienty a péče o ně
- Oslovování nové potenciální klientely
- Administrativní činnosti v kanceláři, poté výjezdy za klientelou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- Fixní plat 31 000 Kč + výkonová složka
- Roční odměny na základě dosažených výsledků
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Služební vůz i k soukromým účelům (Ford Focus Combi)
- Mobil
- Tablet
- Získání certifikátu baristy
- Nástup možný ihned
- Sídlo firmy: Plzeň (svěřený region: Plzeňský, Jihočeský a Karlovarský kraj)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jste zkušený obchodník v oblasti gastronomie? Rádi pracujete v terénu? Oceníte služební vůz i k soukromému užití? Pak hledáme právě Vás!

Hledáme schopného pracovníka/ci na pozici Obchodního zástupce do obchodní společnosti působící více než 20 let na českém trhu. Naše společnost je součástí mezinárodního koncernu zabývající se podnikáním v oblasti potravin a gastronomie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxe v oblasti prodeje v gastronomii
- Řidičský průkaz skupiny B
- Dobré vystupování a vyjednávací schopnosti
- Výhodou je znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3506184  Datum zveřejnění: 2.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 31 000 Kč fix + výkonová složka