Sekretářka na SŠ - plný nebo částečný úvazek

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Různé administrativní práce na PC
- Telefonická a emailová komunikace s rodiči a studenty
- Evidence, příjem a odesílání pošty
- Práce v IS školy (Bakaláři - rádi Vás v něm naučíme pracovat)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP nebo zkrácený úvazek
- V případě HPP pracovní doba cca 8 – 16, v případě zkráceného úvazku dle dohody
- Platové ohodnocení podle Vašich zkušeností a dovedností
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Možnost obědů ve školní jídelně
- Nástup možný ihned nebo v průběhu října a listopadu
- Místo výkonu práce: Praha 9 (Letňany)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Základní, střední, vysoké školy

Chtěli byste pracovat v přátelském kolektivu učitelů na střední škole? Práci na počítači zvládáte na jedničku a nebojíte se naučit v novém informačním systému? Pak se nám ozvěte a detaily doladíme po telefonu a na osobní schůzce : )

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Stravenky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3507469  Datum zveřejnění: 3.10.2018