Konstruktér/technolog – vhodné pro absolventy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Turnov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 40 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracovávat technologické a konstrukční podklady
• Zajišťovat materiál pro výrobu nástrojů a přípravků
• Pro výrobní oddělení v rámci vývoje zpracovávat technologickou a konstrukční dokumentaci
• Zúčastňovat se odzkoušení (vzorkování) výroby modelových/prototypových a prvních vzorků na nových nástrojích

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP a dlouhodobou spolupráci
• Nástupní mzda 32 000 – 40 000 Kč
• Důkladné postupné zaškolení - zpočátku se Vám bude věnovat jeden z kolegů a budete mít na starost lehčí projekty
• Pracovní dobu na 38,75hod/týdně
• Můžete si podle sebe vybrat jazykový kurz
• Závodní stravování
• Příspěvek na dovolenou a sick day
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Vánoční příspěvky
• Možnost dalšího vzdělávání
• Firemní akce, které stojí za to (nezapomenutelné vánoční večírky nebo projížďky na motokárách)
• Místo výkonu práce: Turnov
• Nástup možný ihned, případně dohodou

Budeme se těšit na Váš životopis a případné setkání, kde probereme detaily :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Chcete pracovat na projektech, které stojí za to? Máte program CATIA v malíku?

Hledáme nadšence jako jste VY!

Jsme společnost zabývající se výrobou plastových transportních obalů, dílů pro dopravní prostředky, plastových krytů a dalších výrobků vakuově tvarovaných dle zadání zákazníka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ ve strojírenství
• Znáte práci na PC - MS Office a programu CATIA
• Máte řidičský průkaz sk. B
• Vaše praxe není podmínkou - hledáme zkušené kandidáty, ale i aktivní absolventy
• Zvládnete v angličtině nebo němčině vyřídit e-maily, porozumíte zákazníkovi při osobní schůzce za podpory manažera
• Jste komunikativní a je na Vás spolehnutí :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3510276  Datum zveřejnění: 2.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32 000 - 40 000