Elektro projektant/ka (silnoproud) - šance i pro absolventy

KANDIDÁTI s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Návrh elektro zařízení v programu AutoCad
- Vypracování projektu včetně všech jeho částí
- Odsouhlasení projektu, získání relevantních souhlasů
- Po projednání pak komplementace projektu a předání investorovi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na HPP
- Platové ohodnocení dle Tvých zkušeností
- Příspěvek na penzijní a životní připojištění
- Odměny a prémie dle Tvých výsledků
- Velmi výhodné volací tarify
- Možnost příspěvků na vzdělávání
- Mobilní telefon, PC
- Služební automobil
- Vzdělávací kurzy a školené
- Nástup možný ihned
- Místo výkonu práce: Praha 5 - Zličín

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Baví Vás projektování elektro zařízení a chcete pracovat na zajímavých projektech? Máte elektrotechnickou školu a platnou vyhlášku 50? Tak není co řešit a pošlete nám svůj životopis a vše probereme na telefonu a na osobní schůzce : )!

Jsme elektromontážní a projekční firma, která se zabývá zejména projektováním sítí PREdi a ČEZ. Do svého týmu projektantů rádi přijmeme nového kolegu/kolegyni.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. SŠ elektrotechnickou
- Platná vyhláška 50
- Znalost práce v programu AutoCad + MS Office
- Praxe v oboru vítána, není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme specialisté na vyhledávání, výběr a unikátní diagnostiku kandidátů
ID: 3531102  Datum zveřejnění: 5.11.2018